Tanec s Mirkou
Tanec s Mirkou

Kedy

pondelok 25. septembra 2023    
17:30 - 19:00

Rezervácia

Rezervácie sú zatvorené

Kde

Dom umenia Arteska
Partizánska 63, Detva, 96212

Ahojte!
Ak vás oslovuje prax slobodného vedomého pohybu, ste srdečne vítaní do spolu vytvoreného bezpečného priestoru naplneného hudbou rôznych rytmov, melódie a nálady.

Ide o tanečný pohyb, kde nenapodobňujete pohyb druhého človeka, ale vytvára sa priestor na autentický pohyb, ktorý v danom momente vyplynie z vašich potrieb. Cieľom tohto typu tanca je mať priestor spojiť sa so svojím telom, pocitmi, myšlienkami a vyjadriť ich tak, ako si to v tej chvíli dovolíme. Vďaka tomu nachádzame v sebe zdroje, ktoré nás vedú k tvorivosti a napojeniu sa na svoju vlastnú krajinu duše.

Teším sa na všetkých tanečníkov a tanečníčky ! Nech sloboda prejavu v jedinečnom tanci každého z nás je inšpiráciou a ukážkou toho, že to rovnako platí aj v živote.

Pre koho je tento typ tanca vhodný? Pre každého kto je odvážny a zároveň zvedavý vidieť samého seba ako „to naozaj má.“ Predchádzajúce tanečné skúsenosti nie sú vôbec potrebné.
Čo si doniesť so sebou? Doneste si so sebou pohodlné oblečenie, fľašu s vodou, prípadne ľahké tanečné topánky, tancuje sa väčšinou na boso.

Tancom vás bude sprevádzať Miroslava Pláničková

Hodina je ZADARMO, avšak prosím registrujte sa na tomto linku:

Rezervácia

Podujatie je plne obsadené

Sledujte nás

Ďakujeme za podporu

Podujatia v Dome umenia Arteska
z verejných zdrojov podporil
a hlavným partnerom je
Fond na podporu umenia

Projekt Kino Inak
je realizovaný s finančnou podporou
Banskobystrického
samosprávneho kraja

Prenájom priestorov
za zníženú cenu podporilo
zastupiteľstvo mesta Detva

Partneri